Hirdetmények

TRANSHUMAN – Kiállításmegnyitó

Sok szeretettel várunk mindenkit Vadászi Zoltán fotóművész TRANSHUMAN című kiállításának megnyitójára 2022. szeptember 17-én, szombaton 20.00 órától a Krisztus Király Plébánia dísztermébe.

Vadászi Zoltán fotóművész így vall munkásságáról: „A mérnöki munkám mindig nagyon szorosan kapcsolódik a művészeti munkáimhoz. Az egyik nélkül nem létezik a másik – nem illusztrációja egyik a másiknak, hanem párhuzamosan futnak. A mérnöki témaváltásaim »game changerek« a művészi kísérleteimben, és megfordítva: a művészi kísérleteim a hagyományos diszciplináris kereteken kívüli irányok felé nyitják meg a tudományos-technikai gondolkodásomat.” (2020/4 LXIII. ÉVFOLYAM 4. SZÁM Fotóművészet)

A kiállítás november végéig tekinthető meg a Krisztus Király Plébánia dísztermében.