Kategóriák
Nyitvatartás változása

Újra lesznek nyilvános szentmisék

Örömmel adjuk hírül a testvéreknek, hogy Erdő Péter bíboros, főpásztor május 16-án érkezett rendelkezése alapján templomunkban május 18-tól újra nyilvánosak lesznek a szentmisék és a liturgikus cselekmények (keresztelő, esküvő, temetés).

Templomunkban a miserendet fokozatosan állítjuk vissza az állam által előírt egészségvédelmi, biztonsági előírások figyelembevételével.

A templomba belépéskor kézfertőtlenítésre kerül sor, a szájmaszk
viselése kötelező! A szenteltvíztartót továbbra sem használhatjuk. A templomban a másfél méter biztonsági távolságot kötelező megtartani. A szentáldozás csak kézbe történhet, a sorban állásnál is tartsunk egymástól megfelelő távolságot. A mise alatt nem perselyezünk, erre a célra a bejáratnál lévő persely használható.

Szeretettel várjuk a kedves híveket a templomunkban!!