Kategóriák
Nyitvatartás változása

Új járványügyi előírások

Az új járványügyi előírások szerint, melyeket az állami rendelkezéseket követően, a püspöki konferencia általános szabályozása alapján, az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye teljes területére Főpásztorunk, Erdő Péter bíboros úr elrendelt, miszerint március 8-tól, hétfőtől sajnos nyilvános liturgiák nem tarthatók a templomban, ez alól csak a temetések a kivételek, melyek megtarthatók szűk családi körben. A Főpásztor ajánlására térünk az online térbe, azaz minden nap, hétfőtől – vasárnapig, 18.00 órakor szentmisét közvetítünk a templom Facebook oldalán (http://facebook.com/Krisztuskiralyplebaniakapolna). A Nagyböjti időben péntekenként a keresztutat is 17.00-tól online közvetítjük.

Plébánia Hivatal zárva tart, tehát nincs személyes ügyfélfogadás, de kedden és csütörtökön, 09.00 – 12.00 óráig telefonon állunk a testvérek rendelkezésére a 06/20-31 93 978-es telefonszámon, illetve online lehet ügyintézni a iroda.krisztuskiraly@gmail.com e-mailen keresztül.