Kategóriák
Események

Rendkívüli szentáldozás lehetősége húsvétvasárnap

Erdő Péter bíboros főpásztori engedélye alapján a nagyhétre és húsvétra tekintettel, a helyi körülmények figyelembevételével, ezen a héten lehetőség nyílik a szentmisén és szertartáson kívüli szentáldozásra.

Ebben csak az részesülhet, aki egészségesnek érzi magát, maszkban és kézfertőtlenítő használatával egyedül érkezik a templomba.

Az áldozás előtti bűnbánattartást, a Miatyánk elimádkozását, valamint az áldozás utáni hálaadást mindenki magában végezze el.

A templom előtt 1,5 m távolságot megtartva várakozzunk a belépésre. A templomba csak egyenként lehet bemenni és áldozni. Kérjük a kedves híveket, az áldozás után hagyják el a templomot és annak környékét, hogy másoknak is legyen lehetősége a szentáldozásra.

A rendkívüli szentáldozás időpontja: húsvétvasárnap, április 04., 16.00 – 17.30 óra

KÖSZÖNJÜK a „perselyadományokat”!

Az egyházközséget adományaikból tartjuk fenn, amelyek eljuttatása az eddigi, hagyományos módokon most lehetetlenné vált. Ezért kérjük a kedves híveket, hogy segítsenek továbbra is minket a perselyadományokra szánt összeg átutalásával.