Kategóriák
Hirdetmények

Imádság a járvány idején

Megosztjuk a kedves hívekkel a Camisasca Massimo püspök – a papi testvériségünk alapítója – által írt imádságot a járván megszűnéséért.

“Mindenható és irgalmas Urunk, Hozzád fordulunk könyörgésünkkel: tartsd távol tőlünk a bűnt, ami által a halál belépett a világba. Vezesd Magadhoz szívünket és szabadíts meg a világjárványtól, mely a mi és sok testvérünk életét gyötri. Add meg nekünk ismét a találkozás örömét, a munka fáradságát, a véget nem érő élet bizonyosságát. Ébreszd fel bennünk újra a bűnbocsánat szentsége és az Oltáriszentség iránt érzett szomjúságot és örömöt. Segíts minket, hogy közel tudjunk lenni ahhoz, aki szenved. Gyógyítsd meg betegeinket, állj különösen fiataljaink és családjaik mellett. Add meg mindenkinek, hogy megismerjenek Téged, Teremtő Atyát, Megváltó Fiadat és a Vigasztaló Szentlelket. A Boldogságos Szűzanya és Szent József, az Egyház védőszentje közbenjárására add meg számunkra mielőbb ezt a kegyelmet, melyet bizakodó és gyermeki lélekkel kérünk Tőled.

Dicsőség az Atyának… (3x)

2021. március 4. 
Massimo Camisasca atya